IMG 217318 грудня 2017 року в СНВК «Лісові дзвіночки» був проведений вже традиційний виховний захід «Андріївські вечорниці» для вихованців дошкільних груп. І як завжди, в ролі акторів були вихователі та помічники вихователів нашого закладу.

Мета заходу - ознайомити, закріпити знання дітей про давні народні традиції, їх особливості святкування та елементами українського одягу. Виховувати шану, повагу, любов до рідного краю та оберегів України; викликати бажання зберігати та продовжувати їх. Створити на святі позитивний настрій та відчуття однієї щасливої, веселої дошкільної родини.

Святкування вечорниць пройшло в теплому, дружньому, сімейному колі. Діти грали, співали та танцювали.

IMG 2180

IMG 2206

IMG 2245

 

IMG 150615 листопада 2017 року в СНВК «Лісові дзвіночки» з поглибленим вивченням англійської мови був проведений семінар-практикум для вчителів початкової школи «Морально – етичне виховання   молодших школярів в урочній та позаурочній роботі».

          Педагоги «Лісових дзвіночків» поділились досвідом роботи з впровадження в освітній процес програми «Школа добросусідства» та ознайомили присутніх з провідними ідеями експериментальної програми «Початкова школа. Освіта для життя», в якій заклад бере участь.

         Відкрила роботу семінару директор СНВК  «Лісові дзвіночки» Телецька Любов Вікторівна, яка презентувала роботу закладу та ознайомила присутніх з системою роботи початкової школи, різноманітністю видів та методів діяльності педагогів. Далі учасники семінару мали змогу переглянути  виступ учнів 3–А класу з агітбригадою«Творіть добро»,підготовлений вчителями  Веремейчук Г.М . та Афанасенко О.

     В практичній частині семінару учасники взяли участь в роботі майстер-класів:

-          «Творимо разом. Написання сенкана»  вчителя  Касіяненко Ю. М.;

-         «Казка – переплутанка на сучасний лад»  вчителя Олійник Т.В.;

-         «Чарівна  фізкультхвилинка» вчителя  Касперьскої Г. М.

-         «Навчаємось із радістю. Проектна діяльність першокласників» вчителя  Гуриненко С.С.

IMG 1579В роботі семінару взяли участь завідувач науково-методичного центру дошкільної та початкової освіти інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка Кравчук Лариса Володимирівна, методист науково-методичного центру Управління освіти Деснянського району Рєпа Олександра Володимирівна та вчителі початкових класів району.

Наприкінці семінару учасники мали змогу поділитись враженнями і висловити свої пропозиції щодо використання сучасних методів і прийомів освітньої діяльності в початковій школі.

IMG 140511 жовтня 2017 р. був проведений інтегрований урок з літературного читання та музичного мистецтва у 2-Б класі, вчитель Касперська Галина Миколаївна. На тему:Українська народна пісня, як засіб виховання національного патріотизму в учнів початкової школи. (телеміст)

Мета: Дати можливість прослухати автентичне звучання української народної пісні за допомогою ІКТ. Поглиблювати знання учнів про українську пісню; розвивати інтерес до усної народної творчості, виховувати розуміння мелодійності, естетичні смаки, патріотичні почуття.

В ході телемосту учні спілкувалися з народним фольклорним колективом «Чисті криниці», з смт. Вільшанка Кіровоградської області.

Учні мали можливість прослухати звучання українських народних пісень у виконанні обрядово-фольклорного колективу та самостійно виконати ті ж самі пісні в сучасній обробці. Вони пригадали колискові, обрядові та козацькі пісні; порівняли їх звучання та зробили висновок, що одна й та ж сама пісня звучить по різному в різних регіонах України (Київщина та Кіровоградщина).

Урок пройшов цікаво, захоплено та на одному подиху. А у підсумку, діти запросили колектив до себе в гості та домовились про наступний телеміст.

IMG 1384

IMG-7beedcc5a5cdce1331c647ecf1995db0-VВідповідно до Положення про порядок здійснення інноваційної освітньої діяльності, затвердженого Міністерством освіти і науки України від 07.11.2000 № 522, наказів Міністерства освіти і науки України від 13.07.2017 № 1021 «Про організації питання запровадження Концепції Нової української школи у загальноосвітніх закладах І ступеня», від 16.08.2017 № 1180 «Про проведення всеукраїнського експерименту на базі загальноосвітніх навчальних закладів міста Києва та Київського університету імені Бориса Грінченка», від 19.08.2017 № 800 «Про організацію дослідно-експериментальної роботи «Змістовно-методичне забезпечення ціннісно орієнтованого інтегрованого навчання за програмою «Початкова школа: освіта для життя» у загальноосвітніх навчальних закладах міста Києва», згідно з Планом заходів щодо запровадження Концепції Нової української школи у загальноосвітніх навчальних закладах І ступеня на 2017-2018 н.р. СНВК «Лісові дзвіночки» стали учасниками дослідно-експерементальної роботи.

 

 

  

Виховання патріотичних почуттів, шанобливого ставлення до державної символіки, культурного й історичного минулого України, любові до свого рідного краю, народу, родини, ціннісного ставлення до українських та родинних звичаїв, обрядів і традицій все це було обговорено на 1-му уроці 1-го вересня 2017 р. у СНВК «Лісові дзвіночки» з поглибленим вивченням англійської мови.

1-А клас та класний керівник, Гуриненко С.С.

IMG 1361

2-А клас та класний керівник, Касіяненко Ю. М.

 IMG 1338

2-Б клас та класний керівник, Касперська Г. М.

 IMG 1343

3-А клас та класний керівник, Веремейчук Г. М.

IMG 1356

4-А клас та класний керівник, Олійник Т. В.

IMG 1344

 «З Україною у серці»

Я гордий з того, що живу у цій країні,

Тут люди добрі, щирі і талановиті,

Душею вірні рідній Батьківщині,

Сяйвом добра й любові оповиті.

                                                              Я. Клочник

 

Подкатегории