18.02.18-2Масляна – одне з найулюбленіших свят, завершає довгий зимовий період. Саме під час Масниці ми проводжаємо холодну зиму і зустрічаємо теплу, сонячну весну.

Масляну прийнято зустрічати дружно і весело, обов’язково напекти смачних млинців і пригощати ними рідних, друзів і сусідів.

Свято проходить весело, з піснями, танцями, спалюванням опудала і, звичайно ж, з щирими і веселими привітаннями.

18.02.18З Масляною вітаємо,
Радій, радій народ!
Сонця,  радості бажаємо,
Відзначай прихід весни!
Нехай з рум’яними млинцями
Щастя в дім ваш постукає,
Калачами, пирогами
Стіл вас щедро нагородить!

Учні 3-го класу прийняли активну участь в святкуванні Масляної на території храму святих мучеників Андріана і Наталії. Запальним танком провели зиму та радо запросили в гості весну.

Разом з учнями на святі були присутні учителі та батьки закладу.

За активну участь в підготовці та святкуванні Масляної учнів та педагогів нагородили Подякою.

ЩИРО ДЯКУЄМО ВСІМ

ЗА УЧАСТЬ В СВЯТІ МАСЛЯНОЇ

ТА ВСІМ ПРИЧЕТНИМ ДО ПІДГОТОВКИ УЧНІВ!

За повір’ям саме 15 лютого зима зустрічається з весною. Звідси і назва – Стрітення. У цей день зима, кажуть, іде туди, де було літо, а літо – де була зима. За сивої давнини це свято мало інші назви – Зимобор, Громовиця. Звідси і назва – Стрітення.

Утікай, утікай, біла  зимонько,

Вже нема, вже нема в тебе силоньки!

Йде Весна, йде Весна – чарівниченька,

Потемніє,почорніє твоє личенько!

Маленькі мешканці СНВК «Лісові дзвіночки» відсвяткували ці дні ось так:

02.02.18З 05.02 по 09.02 в нашому закладі пройшов тиждень математики. Однією з найважливіших цілей проведення цього тижня є посилення інтересу учнів до предмета, розвиток творчих і математичних здібностей школярів, можливість для кожного учня знайти застосування своїм силам, а для вчителя — виявити й розвинути здібності своїх вихованців. Так, для стимулювання розумової діяльності молодших школярів і заохочення їх до активної участі у заходах предметного тижня необхідно їх зацікавити. Ясна річ, йдеться про приємне здивування, яке виникає тоді, коли учні бачать, що ситуація, яка склалася, не збігається з очікуваною, і коли здивування02.02.18-1 пов’язане з деяким задоволенням. Приємне здивування викликає у дітей більш гостру, зосереджену увагу. Здивування має межувати з цікавістю дітей, з їх бажанням побачити щось нове, пізнати, досі ними непізнане. Здивування разом із цікавістю допоможе зосередити активну розумову діяльність учнів.

У 2 класі предметний тиждень пройшов із великим дитячим захопленням Діти мали можливість висловити власні думки щодо важливості математики у житті. Впродовж тижня учні на перервах пробували себе в ролі вчителя, що дало їм можливість зрозуміти складність цієї професії. Найцікавішим моментом тижнястав нестандартній урок. Вчитель у ролі лікаря перевіряла «математичне здоров’я» учнів. Урок пройшов з великою цікавістю для дітей.

01.02.2018-4Учні 1-А класу СНВК «Лісові дзвіночки», які працюють за експерементальною програмою «Початкова школа: освіта для життя», вже працюють над проектом 7, якій не менш цікавий і творчий, ніж попередні. Разом із вчителем Гуриненко С.С. діти повторили гімн школи та намалювали герб закладу. Малечі дуже сподобалося завдання з визначення у яких приміщеннях школи діють які правила, а правила щодо здоров'язбереження відобразили у малюнках. Ще цікаве завдання було для дітей, це практично потренуватися проходити між рядами "у театрі".

Кожен день цікавий та насичений.

22.01.18-1З нагоди відзначення Дня Соборності України в СНВК «Лісові дзвіночки» було проведено ряд заходів інформаційного, просвітницького та виховного характеру: уроки пам’яті, виховні години «Моя Україна – єдина країна», тематична виставка малюнків.

Плідним і насиченим видався цей день.


 

Подкатегории