1 червня в закладі пройшов захід присвячений Дню захисту дітей. Були проведені веселі ігри та цікаві конкурси, а на завершення всі малюки танцювали з кульками.

Свято пройшло у веселій, теплій та дружній атмосфері.

 

         31 травня у СНВК "Лісові дзвіночки" пролунав останній дзвінок у 2017-2018 н.р.


         Стали дорослими враз.

         Зараз ви зайдете в клас.

         Більше не буде дзвінка

         Для цьогорічного випускника.

01.05.18-5Ще одним цікавим засобом навчання є «гра». У школярів молодшого віку переважають ігрові інтереси, наочне мислення, практичне ставлення до розв'язання задач. Зважаючи на все це, доцільно в роботі з дітьми на уроках англійської мови організовувати ігри. Це дозволяє дітям відпочити від щоурочних письмових вправ і є чи не найдієвишим способом для розвитку практичних навичок спілкування.

Так з учнями 2 класу було проведено гру з теми «Fruits» на закріплення граматичних структур

There are some...

There aren't any...

Учні вправлялися у формуванні стверджувальних, заперечних і питальних речень, давали короткі відповіді.

Такі ігри заохочують до участі кожного учня, стимулюють бажання навчатися. Найкращим для учня є можливість навчатися відпочиваючи. А для вчителя - зацікавлений учень.


04.05.18-44 травня у 3-А класі (кл.кер. – Веремейчук Г. М.) був проведений урок-дослід. Організатор – Кобилінська Наталія (мама Евеліни, учениці 3-А класу). Діти із задоволенням спостерігали за дослідами: «Неньютонівська рідина», «Чарівні кульки», «Скітлз», «Ліва» та інші. В кінці уроку учні отримали від пані Наталії солодкий сюрприз.

 

Подкатегории