2016 – 2017 н. р. учні 1-4 класів приймали активну участь

 у Всеукраїнських олімпідах, конкурсах та іграх.

  І ми пишаємося нашими результатами, отже:

 

      Миколаєнко Олександр, учень 4-А класу СНВК "Лісові дзвіночки", посів ІІ місце у творчому конкурсі малюнків "Національна символіка Українського народу" серед учнів навчальних закладів Деснянського району міста Києва у номінації "Малюнок" у віковій категорії від 7 до 10 років.

Учні 4-х класів прийняли активну участь
у районних етапах Всеукраїнських олімпіад, а саме:
 
- у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики
 
Семесько Захар, учень 4-А класу, вчитель Гуриненко С.С. – І місце;
 
- у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови
 
Губська Євгенія, учениця 4-А класу, вчитель Гуриненко С.С. – ІІ місце;
 
- у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови
 
Губська Євгенія, учениця 4-А класу, вчитель Науменко Г.В. – ІІ місце;
 
Чорненький Ренат, учень 4-Б класу, вчитель Шивко Л.М. – ІІІ місце.
 
У ІІ (районному) етапі XVII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика Губська Євгенія, учениця 4-А класу (вчитель Гуриненко С.С.) посіла ІІ місце.
sem2Семесько Захар, учень 4-А класу (вчитель Гуриненко С.С.) посів ІІ місце у П'ятій олімпіаді з математики Київського національного університету ім. Тараса Шевченка для учнів 4-6 класів.
sem1Семесько Захар, учень 4-А класу (вчитель Гуриненко С.С.) посів ІІІ місце у П'ятій Київській міській олімпіаді з математики для учнів 4-6 класів "МАТЕМАТИЧНА ВИШИВАНКА" під егідою Київського національного університету ім. Тараса Шевченка
 
 

 

 

 

  2015 – 2016 н. р. учні 1-4 класів приймали активну участь

 у Всеукраїнських олімпідах, конкурсах та іграх.

 І ми пишаємося нашими результатами, отже:

 

     Учні 4-го класу Новікова Марія та Гаранян Софія вибороли І місця в районній олімпіаді з англійської мови.  - ПИШАЄМОСЬ ВАМИ!!!

 

     Учні 4-х класів прийняли активну участь у Всеукраїнській предметній олімпіаді «Олімпус, осіння сесія» з математики, української та англійської мови. І ми маємо такі результати:

   З англійської мови – 15 учнів отримують дипломи учасників;

  З математики – Бучацька Кіра посіла ІІІ місце і буде нагороджена дипломом лауреата та книгою у подарунок; 4 учні будуть нагороджені дипломами лауреата; 10 учнів – дипломами учасника;

   З української мови – Кирієнко Анастасія та Бучацька Кіра посіли призові місця та будуть нагороджені дипломами лауреата та книгами у подарунок; 4 учні отримують дипломи лауреатів; 9 учнів – дипломи учасників.

 

У 2015 – 2016 н.р. учні 2 - 4 класів СНВК «Лісові дзвіночки» з поглибленим вивченням англійської мови прийняли активну участь у Всеукраїнському конкурсі «ГРИНВІЧ-2015». У конкурсі прийняло участь – 38 учнів. За результатами конкурсу наші учні мають такі нагороди:

 І місце – 16 учнів;

ІІ місце – 9 учнів;

ІІІ місце – 4 учні;

Учасники – 9 учнів.

 

У VIІ Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник-2016» прийняли участь 57 учнів 1 – 4 класів, серед них 32 учня нагороджені дипломами Всеукраїнського та регіонального рівня.

  За підсумками 2015-2016 н.р. 27 учнів

 СНВК «Лісові дзвіночки» за відмінні успіхи у навчанні нагороджені

 Похвальними листами.

 Вітаємо!!!

 

 

  У 2014 – 2015 н. р. учні 1-4 класів приймали активну участь

у Всеукраїнських олімпідах, конкурсах та іграх.

І ми пишаємося нашими результатами, отже:

            Учні 4-А класу Храмцов Богдан та Надворна Дарина вибороли ІІ та ІІІ місця в районній олімпіаді з англійської мови.

     Учні 2-4 класів прийняли активну участь у Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «Гринвіч-2014». Серед 42 учнів, які прийняли участь у конкурсі, 15 учнів були нагороджені «Золотими сертифікатами» та цінними призами, 5 учнів були нагороджені «Срібними сертифікатами» та цінними призами та 22 учнів були нагороджені «Сертифікатами лауреата» .

       Учні 4-х класів прийняли активну участь у Всеукраїнській предметній олімпіаді «Олімпус, осіння сесія» з математики, української та англійської мови. 5 учнів 4-х класів посіли призові місця та були нагороджені Дипломами лауреата та цінними призами, 12 учнів були нагороджені дипломами лауреата, 20 учнів нагороджені дипломами учасника.

За підсумками 2014-2015 н.р. 36 учнів

СНВК «Лісові дзвіночки» за відмінні успіхи у навчанні нагороджені

Похвальними листами.

Вітаємо!!!

 

 

У 2013 – 2014 н. р. учні 1-4 класів приймали активну участь

у Всеукраїнських олімпідах, конкурсах та іграх.

І ми пишаємося нашими результатами, отже:

1

Конева Поліна

1-А

-  Диплом І ступеня Регіонального рівня Всеукраїнської гри «Соняшник»

2

Повадирьова Аня

1-Б

-  Диплом ІІІ ступеня Регіонального рівня Всеукраїнської гри «Соняшник»

 3

Кудрик Маргарита

1-А

- Сертифікат учасника Всеукраїнської гри «Соняшник»

 4

Яценко Катерина

1-А

- Сертифікат учасника Всеукраїнської гри «Соняшник»

 5

Біленко Тетяна

1-А

- Сертифікат учасника Всеукраїнської гри «Соняшник»

 6

Каленіченко Валерія

1-А

- Сертифікат учасника Всеукраїнської гри «Соняшник»

 7

Гаранян Софія

2

-  Диплом ІІ ступеня Всеукраїнського р-я Всеукраїнської гри «Соняшник»

-  Срібний сертифікат Всеукраїнського конкурсу «Гринвіч-2013»

 8

Кіляров Євген

2

-  Диплом І ступеня Регіонального рівня Всеукраїнської гри «Соняшник»

 9

Дзюба Микола

2

-  Диплом ІІІ ступеня Регіонального рівня Всеукраїнської гри «Соняшник»

-  Золотий сертифікат Всеукраїнського конкурсу «Гринвіч-2013»

 10

Новікова Марія

2

-  Диплом ІІІ ступеня Регіонального рівня Всеукраїнської гри «Соняшник»

 11

Кирієнко Анастасія

2

Сертифікат учасника Всеукраїнської гри «Соняшник»

- Сертиф. учасника Всеукраїнського конкурсу «Гринвіч-2013»

 12

Бучацька Кіра

2

-Золотий сертифікат Всеукраїнського конкурсу «Гринвіч-2013»

 13

Лупич Мирослава

2

-Золотий сертифікат Всеукраїнського конкурсу «Гринвіч-2013»

 14

Пігуль Софія

2

- Сертиф. учасника Всеукраїнського конкурсу «Гринвіч-2013»

 15

Цепкало Злата

3-А

-Золотий сертифікат Всеукраїнського конкурсу «Гринвіч-2013»

- Сертифікат учасника Всеукраїнської гри «Соняшник»

 16

Крайній Сергій

3-А

-Золотий сертифікат Всеукраїнського конкурсу «Гринвіч-2013»

-Диплом ІІ ступеня Всеукраїнського р-я Всеукраїнської гри «Соняшник»

 17

Крижанівський Євген

3-А

-Золотий сертифікат Всеукраїнського конкурсу «Гринвіч-2013»

 18

Бойко Микола

3-А

-Золотий сертифікат Всеукраїнського конкурсу «Гринвіч-2013»

 19

Панько Ян

3-А

-Диплом ПЕРЕМОЖЦЯ Всеукраїнської гри «Соняшник»

-Золотий сертифікат Всеукраїнського конкурсу «Гринвіч-2013»

 20

Панченко Софія

3-А

-Золотий сертифікат Всеукраїнського конкурсу «Гринвіч-2013»

 21

Храмцов Богдан

3-А

-Золотий сертифікат Всеукраїнського конкурсу «Гринвіч-2013»

-Диплом І ступеня Регіонального рівня Всеукраїнської гри «Соняшник»

 22

Бойко Володимир

3-А

-Золотий сертифікат Всеукраїнського конкурсу «Гринвіч-2013»

 23

Подолян Діана

3-А

-Срібний сертифікат Всеукраїнського конкурсу «Гринвіч-2013»

-Диплом І ступеня Регіонального рівня Всеукраїнської гри «Соняшник»

 24

Надворна Дарина

3-А

-Срібний сертифікат Всеукраїнського конкурсу «Гринвіч-2013»

-Диплом І ступеня Регіонального рівня Всеукраїнської гри «Соняшник»

 25

Нікула Олександр

3-А

-Срібний сертифікат Всеукраїнського конкурсу «Гринвіч-2013»

 26

Редчук Артем

3-А

-   Бронзовий сертифікат Всеукраїнського конкурсу «Гринвіч-2013»

- Сертифікат учасника Всеукраїнської гри «Соняшник»

 27

Красницька Лілія

3-А

-   Бронзовий сертифікат Всеукраїнського конкурсу «Гринвіч-2013»

- Диплом ІІ ступеня Регіонального рівня Всеукраїнської гри «Соняшник»

 28

Вовк Максим

3-А

-   Бронзовий сертифікат Всеукраїнського конкурсу «Гринвіч-2013»

 29

Гльоза Руслан

3-А

- Диплом ІІІ ступеня Регіонального рівня Всеукраїнської гри «Соняшник»

-Сертифікат учасника Всеукраїнського конкурсу «Гринвіч-2013»

 30

Овсієнко Олександр

3-А

- Диплом ІІ ступеня Регіонального рівня Всеукраїнської гри «Соняшник»

-Сертифікат учасника Всеукраїнського конкурсу «Гринвіч-2013»

 31

Малиновська Ксенія

3-А

- Диплом І ступеня Регіонального рівня Всеукраїнської гри «Соняшник»

-Сертифікат учасника Всеукраїнського конкурсу «Гринвіч-2013»

 32

Гогуля Влада

3-А

- Диплом ІІІ ступеня Регіонального рівня Всеукраїнської гри«Соняшник»

-Сертифікат учасника Всеукраїнського конкурсу «Гринвіч-2013»

 33

Андріанова Марія

3-Б

-   Бронзовий сертифікат Всеукраїнського конкурсу «Гринвіч-2013»

 34

Ткаченко Інна

3-Б

-   Срібний сертифікат Всеукраїнського конкурсу «Гринвіч-2013»

 35

Конюхова Олександра

3-Б

Диплом ІІІ ступеня Регіонального рівня Всеукраїнської гри «Соняшник»

 36

Конарьова Ангеліка

3-Б

- Сертифікат учасника Всеукраїнської гри «Соняшник»

 37

Бельмас Аліна

4

Срібний сертифікат Всеукраїнського конкурсу «Гринвіч-2013»

-Диплом учасника Всеукраїнської олімпіади Олімпус з математики, укр. та англ.. мови.

 38

Павленко Анастасія

4

-Срібний сертифікат Всеукраїнського конкурсу «Гринвіч-2013»

- Диплом лауреата Всеукраїнської олімпіади Олімпус з укр. та англійської мови

- Диплом учасника Всеукраїнської олімпіади Олімпус з математики

- Сертифікат учасника Всеукраїнської гри «Соняшник»

 39

Лупич Катерина

4

-Срібний сертифікат Всеукраїнського конкурсу «Гринвіч-2013»

- Сертифікат учасника Всеукраїнської гри «Соняшник»

- Диплом лауреата Всеукраїнської олімпіади Олімпус з укр. мови

- Диплом учасника Всеукраїнської олімпіади Олімпус з матем. та англ..мови

 40

Прокопенко Єлизавета

4

-Бронзовий сертифікат Всеукраїнського конкурсу «Гринвіч-2013»

- Диплом учасн.. Всеукраїнської олімпіади Олімпус з матем., укр. та англ.мови

 41

Бочкарьов Максим

4

-Бронзовий сертифікат Всеукраїнського конкурсу «Гринвіч-2013»

- Диплом учасн.. Всеукраїнської олімпіади Олімпус з матем., укр. та англ.мови

- Сертифікат учасника Всеукраїнської гри «Соняшник»

 42

Золотар Анна

4

- Диплом лауреата Всеукраїнської олімпіади Олімпус з укр. мови

-Сертифікат учасника Всеукраїнського конкурсу «Гринвіч-2013»

 43

Рінгіс Софія

4

- Диплом лауреата Всеукраїнської олімпіади Олімпус з математ. та англ..мови

- Диплом учасн.. Всеукраїнської олімпіади Олімпус з укр. мови

-Сертифікат учасника Всеукраїнського конкурсу «Гринвіч-2013»

 44

Журавльова Катерина

4

-Сертифікат учасника Всеукраїнського конкурсу «Гринвіч-2013»

- Диплом учасн.. Всеукраїнської олімпіади Олімпус з матем., укр. та англ.мови

- Сертифікат учасника Всеукраїнської гри «Соняшник»

 45

Клименко Поліна

4

- Диплом лауреата Всеукраїнської олімпіади Олімпус з укр.мови (5 м.) та англ..мови (3м.)

- Диплом учасн.. Всеукраїнської олімпіади Олімпус з матем.

-Сертифікат учасника Всеукраїнського конкурсу «Гринвіч-2013»

 46

Кібець Єлизавета

4

- Диплом лауреата Всеукраїнської олімпіади Олімпус з укр.мови (3 м.)

- Диплом учасн.. Всеукраїнської олімпіади Олімпус з матем. Та англ..мови

- Диплом ІІІ ступеня Регіонального рівня Всеукраїнської гри «Соняшник»

-Сертифікат учасника Всеукраїнського конкурсу «Гринвіч-2013»

 47

Ганюк Єгор

4

-Сертифікат учасника Всеукраїнського конкурсу «Гринвіч-2013»

- Диплом учасн.. Всеукраїнської олімпіади Олімпус з математики та англ..мови

 48

Поліщук Микикта

4

- Диплом лауреата Всеукраїнської олімпіади Олімпус з математики

 49

Трандафілова Катерина

4

- Диплом лауреата Всеукраїнської олімпіади Олімпус з англ.. та укр.. мови

- Диплом учасн.. Всеукраїнської олімпіади Олімпус з математики

- Диплом ІІІ ступеня Регіонального рівня Всеукраїнської гри «Соняшник»

 50

Несміян Нікіта

 4

- Диплом учасника Всеукраїнської олімпіади Олімпус з матем.

- Сертифікат учасника Всеукраїнської гри «Соняшник»

 51

Толочко Анастасія

 4

- Диплом учасника Всеукраїнської олімпіади Олімпус з укр..мови

 52

Півень Ксенія

 4

- Диплом лауреата Всеукраїнської олімпіади Олімпус з укр.. мови

- Диплом учасника Всеукраїнської олімпіади Олімпус з математики та англ..мови

 53

Клименко Марія

 4

- Диплом лауреата Всеукраїнської олімпіади Олімпус з укр.. мови

  За підсумками 2013-2014 н.р. 33 учні СНВК «Лісові дзвіночки» за відмінні успіхи у навчанні нагороджені Похвальними листами.

 Вітаємо!!!

 

 

За 2012 – 2013 навчальний рік ми маємо такі результати:

 

            1. Районна олімпіада з англійської мови:

    ·        серед учнів 4-х класів – ІІІ місце, Сидорова Єлизавєта;

    ·        серед учнів 4-х класів – ІІІ місце, Балашов Андрій;

 

           2. Районна олімпіада з математики:

·        серед учнів 4-х класів – ІІІ місце, Жорін Даниїл

 

           3. Всеукраїнський конкурс «Гринвіч 2012» прийняло участь 25 учнів, з них:

І місце посіли - 5 учнів і були нагороджені «Золотим сертифікатом» та цінним призом;

ІІ місце посіли - 5 учнів і були нагороджені «Срібним сертифікатом» та цінним призом;

ІІІ місце посіли - 4 учнів і були нагороджені «Бронзовим сертифікатом» та цінним призом;

Всі інші були нагороджені «Дипломом учасника» та заохочуваним призом.

 

 4. Всеукраїнський конкурс «МУЛЬТИТЕСТ 2012» прийняло участь 21 учень, серед них:

3 учні 4-А класу посіли призові місця, були нагороджені «Дипломами» та цінними призами, а інші були нагороджені «Дипломами лауреата».

 

За підсумками 2012-2013 н.р. 37 учнів СНВК «Лісові дзвіночки» за відмінні успіхи у навчанні нагороджені Похвальними листами.

 

Вітаємо!!!